Procowania projektowa Studio A arch. Krzysztof Łaszczyk założona została przez mgr inż. arch. Krzysztofa Łaszczyka, absolwenta Politechniki Krakowskiej, i pod obecną nazwą funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 2002 roku. Wcześniej właściciel był współzałożycielem spółki projektowej ARCHEX S. C. działającej od 1988 roku.

 

Zajmujemy się projektowaniem w zakresie architektury od analizy sytuacji formalnej inwestycji, przez koncepcję architektoniczną, projekt budowlany i wykonawczy aż po nadzór autorski. Naszym zadaniem jest towarzyszenie inwestorowi na każdym kroku inwestycji od wyboru działki po oddanie budynku do użytkowania. Realizujemy projekty budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego i wielorodzinnego, obiektów usługowych, handlowych, jak i przemysłowych. Zajmujemy się także projektowaniem w architekturze zabytkowej oraz adaptacjami istniejących budynków.

 

Zatrudniamy architektów oraz pracowników ds. formalno-administracyjnych. Na stałe współpracujemy ze sprawdzonymi projektantami konstrukcji, instalacji wewnętrznych i sieci, geodetami i geologami oraz rzeczoznawcami. Nasz zespół łączy w sobie doświadczenie
i profesjonalizm oraz świeżość nowego spojrzenia na architekturę.